to top

Review: Kneipp seconde handcrème

In het najaar kunnen mijn droge handen wel wat extra verzorging gebruiken. Een handcrème is dus zeker geen overbodige luxe. Het liefst gebruik ik er eentje die lekker ruikt, maar daarnaast vind ik het belangrijk dat hij snel intrekt zodat ik daarna direct weer aan de slag kan. Omdat ik vast niet de enige ben die ongeduldig is, heeft Kneipp een handcrème uitgebracht die razendsnel intrekt. Dat klinkt natuurlijk goed, maar maakt hij zijn belofte ook waar? 


De handcrème zit in een tube van 75 ml en heeft een klikdop. De verpakking is typisch Kneipp: simpel maar toch vrolijk gekleurd vanwege de citroen en avocado die erin zitten.
Dit zegt Kneipp over de handcrème:

“De hele dag zijn vrouwen druk met veel verschillende werkzaamheden. Gemak en comfort worden daardoor steeds belangrijker. De nieuwe Kneipp seconde handcrème trekt super snel in zodat je geen tijd verliest en daarna gelijk weer aan de slag kunt.”

De Kneipp seconde handcrème heeft een plantaardige formule en is verrijkt met avocadoboter, jojobaolie en citroenverbena. Deze ingrediënten zorgen ervoor dat je handen snel en intensief worden verzorgd. 

Verder ziet de ingrediëntenlijst er ook goed uit. Ik zie o.a. olijfolie, zonnebloemolie, citroenolie, sinaasappelolie, eucalyptusolie, vitamine E en vitamine B5. De crème bevat geen conserveringsmiddelen, paraffine, siliconen en minerale oliën. Dat zien we graag!

De handcrème heeft een witte, lichte textuur en is makkelijk smeerbaar. Je hebt niet veel product nodig om je handen mee in te smeren. Klopt het dat de crème in één seconde is ingetrokken? Nee, dat klinkt helaas mooier dan het is. Het duurt toch zo’n 1 à 2 minuten tot de handcrème volledig is ingetrokken. Daarna voelen mijn handen heerlijk zacht, soepel en gehydrateerd aan. Er blijft geen plakkerig of vettig laagje achter. De crème ruikt lekker fris naar citroen, zonder al te zomers te zijn. De geur is niet te overheersend, maar eerder subtiel aanwezig als je aan je handen ruikt. 

Ik vind de Kneipp seconde handcrème heel fijn! Het snelle intrekken moet je wel met een korreltje zout nemen, want de crème heeft toch 1 à 2 minuten nodig om volledig in te trekken. Verder heb ik geen opmerkingen. De crème ruikt lekker, bevat veel verzorgende ingrediënten en maakt mijn handen heerlijk zacht. 
De Kneipp seconde handcrème kost € 6.09 (75 ml) en is te koop bij de drogist. 

* Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk / bedrijf.

Lijkt deze handcrème iets voor jou? Vind jij het ook belangrijk dat een handcrème snel intrekt?


Veel liefs,

Vanessa xxx
  • Astrid

    Hey Vanessa,

    Heerlijk al die natuurlijke ingrediënten zeg! Haha ja ik zou het ook best knap vinden dat als het binnen 1 sec in ging trekken. Wel lijkt het me echt een heerlijk product!

    Liefs!

    20 oktober 2015 at 05:54 Beantwoorden
  • beautifulday4makeup

    Zou super goed zijn als deze slechts in 1 seconde ingetrokken zijn, dus dat verwachtte ik wel…

    20 oktober 2015 at 06:45 Beantwoorden
  • Amy

    Ik vind dit echt een geweldige handcrème! Inderdaad niet binnen de seconde ingetrokken maar desondanks vind ik hem echt super.

    20 oktober 2015 at 07:27 Beantwoorden
  • Beauty Unboxing

    Ik vind deze handcreme echt geweldig!

    20 oktober 2015 at 07:57 Beantwoorden
  • Jorinda

    Deze handcrème lijkt me erg fijn =)
    Ik vind het wel fijn als mijn handcrème snel intrekt.
    Liefs Jorinda

    20 oktober 2015 at 08:07 Beantwoorden
  • Tessa Huigsloot

    Het lijkt mij echt een heerlijk product! en wat fijn dat die zo snel intrekt!

    20 oktober 2015 at 08:52 Beantwoorden
  • Manon Boerakker

    Lijkt me een fijne en lekkere handcreme

    20 oktober 2015 at 11:41 Beantwoorden
  • Mariëlle Markgraaff

    Hihi mijn review staat vandaag ook online! Ik vind hem heerlijk!

    20 oktober 2015 at 14:04 Beantwoorden
  • BySilke

    Klinkt heeeerlijk; Toen ik het persbericht kreeg was ik gelijk benieuwd, tof dat je hem mocht uitproberen! Inderdaad wel spijtig dat hij pas na een tijdje intrekt, maar volgens mij bestaat er nog geen enkele handcrème die dat ook effectief doet, haha!

    20 oktober 2015 at 14:08 Beantwoorden
  • Pink it

    Ik gebruik deze echt heel graag ook vanwege de lekkere geur x

    20 oktober 2015 at 14:25 Beantwoorden
  • Milou S

    Oh ik ben hier benieuwd naar, het lijkt me zo'n fijn product!

    20 oktober 2015 at 18:34 Beantwoorden
  • mama

    Ja dat een handcreme snel opdroogt is wel nodig,Kneipp heeft hiermee weer een topper,lekkere geur is een must.xxx

    22 oktober 2015 at 11:16 Beantwoorden
  • JulieStarr

    Ik hoor hier veel lovende dingen over, al vind ik wel dat als ze beloven dat hij super snel intrekt, hij dat ook moet doen! 🙂

    22 oktober 2015 at 15:02 Beantwoorden

Laat een reactie achter