Onlangs kwam ik terecht in de Nederlandse webshop Vimodos. Mijn ogen vielen meteen op de mooie tassen. Maar deze webshop verkoopt niet alleen tassen. Je vindt er ook leuke kleren. Misschien ben je nog op zoek naar een jurkje voor de feestdagen, een cosy trui of een warme winterjas? Neem dan zeker een kijkje bij Vimodos.
Van de webshop kreeg ik de kans om een tas uit te kiezen om te reviewen op mijn blog. Superleuk! Toen ik onderstaande tas van Pieces zag, dan was ik op slag verliefd. Ik heb nog even verder gekeken, maar ik scrolde steeds weer naar de bruine tas. Ik wist het zeker: die tas wil ik reviewen!
De tas is de Pieces ENNIKE in de kleur Mocca. Het is een mooie, bruine tas die je bij alles kan combineren. In het echt is de kleur nog een tikkeltje donkerder dan op de foto’s. Dat komt omdat het te donker was om te fotograferen en ik het licht moest doen branden. De afmetingen van de tas zijn 35 x 35 x 5 cm, waardoor dit een ruime tas is waar veel in kan. Erg handig!
Ik vind de combinatie van goud en bruin heel mooi. Ook de manier van sluiten is een leuk detail. De tas sluit met een drukknop.
Ook opzij heeft de tas een drukknop. Dit geeft meteen een ander effect. Als de knop open is, dan is de tas op haar grootst. Lijkt me bijvoorbeeld ideaal voor schoolboeken en mappen. Ik denk zelfs dat er een kleine laptop in kan.
De tas is niet alleen mooi aan de buitenkant, maar ook aan de binnenkant. Het heeft een mooi patroontje. Opnieuw een leuk detail, want zo’n patroontje is veel specialer dan een effen zwarte kleur. Vanbinnen zit er nog een vakje met rits om kleine spulletjes in op te bergen, en nog twee kleine vakjes waarvan eentje voor je gsm.
Ik ben heel blij met deze tas, ze is echt prachtig. Ze is lekker groot dus perfect om veel in op te bergen!
De Pieces tas kost normaal € 44.95 maar nu is er korting waardoor je slechts € 22.48 betaald. Een koopje als je het mij vraagt! Vimodos geeft op dit moment trouwens veel kortingen op merktassen en kleren. Misschien zit er wel iets tussen voor jou?
Wat vind jij van deze tas?
Veel liefs,
Vanessa xxx
Michaela J.
Wow, die tas is echt prachtig! Je kunt er enorm veel insteken. Zelfs ideaal om cursussen in te steken 🙂
Anke Boonen
Erg mooi!
Natascha
Leuke tas! En ook helemaal niet duur, fijn!
Mandy M
Wat een leukers!
Marion
Dat is zeker een koopje voor zo een mooie tas! Heel erg mooi!
Andrea
Wat mooi! Handig dat je hem iets groter kan maken!
Miss Sentinelli
Echt een mooie tas zeg!!
Jorinda
Wat een super mooie tas =)
Liefs Jorinda
Sanne dm
Wat een prachtige tas heb je uitgekozen. Zowel de kleur als de vorm is zo mooi!
Beautyjuf
Wat een prachtige tas! Ik vind met name de kleur erg mooi. Te combineren met allerlei kleuren kledingstukken.
Anoniem
Wauw wat een super Mooie tas!
Carlien Habets
Erg mooie tas!!
I scream beauty
Hij is erg mooi! Fijne webshop trouwens ook!
Nora
Wat is die mooi!
Kelly
Prachtige tas! 🙂
Manon Boerakker
Wat een geweldige tas!
Kirsty
Wat een mooie tas zeg! 🙂
Cindy
Wat een toffe tas! Mijn vriend bestelt zijn Levi's op Vimodos, meer keuze dan in de Levi's winkel. Gaaf dat je die zo mocht uitkiezen.
melissa
Wat een prachtige handtas! Ik ga zeker een kijkje nemen op de webshop x
LindaHarmelink OhMyBeauty
Dat is een mooie handtas!
Stephanie van Drunen
Ik vind het zeker een erg mooie tas 🙂
Kimsbloglife
Mooie tas, die heb je wel verdiend! 😉 Ik kende de webshop nog niet, ga meteen even een kijkje nemen!
Pink it
Een hele mooie tas 🙂 Ken de webshop al wel alleen nog nooit wat besteld x