to top

Yves Rocher reinigingsmelk met bloemenwater

Wat vind ik het heerlijk om na een lange dag mijn pyjama aan te trekken en mijn make-up eraf te halen. Dit laatste doe ik het liefst met een lekker geurende reinigingsmelk die ook nog eens lief is voor mijn huid. Een tijdje geleden kocht ik de reinigingsmelk met bloemenwater Pure Calmille van Yves Rocher. Ik had hierover al heel wat goeds gehoord en was dus razend benieuwd om deze melk uit te testen. Hieronder mijn review!
 

Verpakking

 
De reinigingsmelk zit in een witte fles van 200 ml die er vrij basic uitziet. De fles sluit met een klikdop, wat praktisch en hygiënisch werkt. 
 
Beschrijving
 
Deze reinigingsmelk verrijkt met bloemenwater reinigt uw huid op milde wijze en hydrateert de huid onmiddellijk. ’s Ochtends en ’s avonds met een wattenschijfje aanbrengen op het gezicht en rond de ogen. Afspoelen is niet nodig. Geschikt voor alle huidtypen. Dermatologisch getest.
 
Ingrediënten

De reinigingsmelk bevat vooral veel bloemenwater, wat een hydraterende werking heeft. De melk bevat geen alcohol (jeuh!), maar wel parfum en parabenen. 
De reinigingsmelk
 
De reinigingsmelk is zoals ik had verwacht: een dunne substantie waar je maar een klein beetje van nodig hebt. Het is heel vloeibaar (glijdt van mijn hand), verdeelt makkelijk over de huid en voelt fris, zacht en hydraterend aan. Ook voor mijn ogen werkt de melk prima. Het prikt niet, voelt aangenaam en zacht aan. Deze reinigingsmelk verwijdert vlot mijn make-up en reinigt zoals een dagelijkse reiniger hoort te doen.

Allemaal prima, maar dan de geur… De melk ruikt heel sterk naar bloemen. Persoonlijk vind ik de geur een beetje overheersend en daardoor ook storend. Ik heb geprobeerd om de geur gewoon te worden maar helaas… Dit is dan ook de reden waarom ik deze melk niet meer opnieuw zou kopen. Jammer, want voor de rest ben ik best enthousiast over dit product. Hou jij van een sterke bloemengeur? Dan is deze reinigingsmelk misschien wel iets voor jou!
 
Prijs
 
Normaal kost deze reinigingsmelk € 4,90 maar op dit moment kun je hem kopen voor slechts € 2,45. 
 
Pluspunten
– verpakking is praktisch en hygiënisch
– verwijdert vlot make-up
– prikt niet in de ogen
– voelt fris, zacht en hydraterend aan
– zuinig in gebruik, je hebt weinig nodig
– geschikt voor alle huidtypen
– dermatologisch getest
– bevat geen alcohol
– prima prijsje
 
Minpunten
 
– bevat parfum en parabenen
– voor mij een te sterke bloemengeur
 
Je kunt deze reinigingsmelk met bloemenwater van Pure Calmille kopen voor € 2,45 bij Yves Rocher.
 


Welke reinigingsmelk gebruik jij?
Veel liefs,
Vanessa xxx

 

  • Lieze

    Deze lijkt me heerlijk ! Zelf hou ik wel van sterke geuren, dus dat zit goed..!

    10 augustus 2013 at 05:49 Beantwoorden
  • Beautydagboek

    Hij lijkt me wel erg fijn!

    10 augustus 2013 at 06:31 Beantwoorden
  • Ayla

    klinkt goed! helaas jammer van de geur, daar hou ik ook niet zo van.. xx

    10 augustus 2013 at 06:50 Beantwoorden
  • bonbeauty

    Klinkt wel fijn en niet duur ook. Wel jammer dat hij zo sterk ruikt, daar hou ik ook niet zo van. X

    10 augustus 2013 at 07:44 Beantwoorden
  • Dionne Knooren

    Deze lijkt mij erg fijn!

    10 augustus 2013 at 07:48 Beantwoorden
  • Rosa

    Dat is een fijn prijsje! Ik gebruik liever een facewash, zodat er geen product achterblijft op mijn huid. De nieuwe face wash van Dermolin (alcohol,parfumvrij) vind ik zelf heel fijn 🙂

    10 augustus 2013 at 07:54 Beantwoorden
  • I scream beauty

    Deze lijkt me heel fijn! Ik vimd het ook zo heerlijk om een fris en schoon en goed gereinigd gezicht te hebben!

    10 augustus 2013 at 08:39 Beantwoorden
  • Nienke BasedonBeauty

    Lijkt me een fijn product!

    10 augustus 2013 at 08:50 Beantwoorden
  • Saar

    Het zou geloof ik niet mijn product zijn 🙂

    10 augustus 2013 at 09:05 Beantwoorden
  • Kelly

    Deze klinkt goed!

    10 augustus 2013 at 10:17 Beantwoorden
  • Shana

    Ik heb deze ook,
    en ik zou hem ook niet opnieuw kopen.
    Hij werkt niet zo goed voor mijn huid,
    want hij veroorzaakt puistjes :s

    10 augustus 2013 at 10:23 Beantwoorden
  • AnnaM

    Deze lijkt me erg fijn! Ook fijne prijs! x

    10 augustus 2013 at 11:12 Beantwoorden
  • Lexi

    Jammer van de geur, verder lijkt hij me heerlijk!

    10 augustus 2013 at 11:27 Beantwoorden
  • Kayleigh

    Voor die prijs lijkt me het een ideale reinigingsmelk! 🙂

    10 augustus 2013 at 11:41 Beantwoorden
  • Natasja

    Toevallig kom ik net van de Yves Rocher en ik had bijna 3 douchegels gekocht, maar ik heb mezelf toch tegengehouden. :') De reinigingsmelk ziet er op zich prima uit, maar ik ben wel benieuwd naar de geur. Weet niet of ik de bloemetjes wel lekker zou vinden ruiken.

    10 augustus 2013 at 12:14 Beantwoorden
  • Anoeska

    Jammer dat de geur zo sterk is. Hou daar niet zo van, een beetje geurende reinigingsmelk is wel oké maar moet niet té zijn.

    10 augustus 2013 at 13:06 Beantwoorden
  • Keys of Anouk

    Het klinkt als een onwijs fijn product! Ik ben zelf alleen geen fan van bloemengeur, dus dat wordt 'm niet voor mij haha xo

    10 augustus 2013 at 13:30 Beantwoorden
  • Just Love Life

    ik vind de verpakking wel leuk 🙂 jammer dat hij zo sterk ruikt!

    10 augustus 2013 at 14:41 Beantwoorden
  • Marije

    Jammer van de geur! verder klinkt ie heel goed! 😀 Xx

    10 augustus 2013 at 15:05 Beantwoorden
  • Abi

    Hij is echt goedkoop, normaal vind ik de producten van Yves Rocher best prijzig 🙂

    10 augustus 2013 at 15:22 Beantwoorden
  • Sanniee

    Ik kende Yves Rocher vaag maar het ziet er goed uit. Maar wel jammer van de geur 🙂

    10 augustus 2013 at 15:43 Beantwoorden
  • Anoniem

    Geur is inderdaad een belangrijk punt in een product. Wel goed dat het werkt. Gebruik eigenlijk nooit een reinigingsmelk.

    10 augustus 2013 at 16:58 Beantwoorden
  • Demi

    Oeh! Weer zo'n heerlijke review, en een heerlijk product van YR. Zelf gebruik ik geen reinigingsmelk. 🙂 Xxx

    10 augustus 2013 at 17:30 Beantwoorden
  • Made by Malou

    Klinkt goed!

    10 augustus 2013 at 18:41 Beantwoorden
  • Dascha Boonstra

    Hij ziet er echt fijn uit! Leuke fles! 🙂 Jammer dat hij zo sterk ruikt!
    Ik hou liever van een subtiel geurtje!

    xoxo
    http://www.its-dash.com

    10 augustus 2013 at 22:07 Beantwoorden
  • Veronique Jonghbloet

    Geur en gezichtsproducten vind ik sowieso al maar een betwijfelbare combinatie, zeker als het echt van parfum komt. Ook vind ik het aangenamer om reinigingsproducten sowieso af te wassen want anders blijft nog een deel vuil hangen in mijn ogen. Zelfs ontschmink ik Me met doekjes en was ik mijn gezicht gewoon of met facewash 🙂

    11 augustus 2013 at 00:29 Beantwoorden
  • Anoniem

    jammer van de te sterken geur(parfum)

    12 augustus 2013 at 23:10 Beantwoorden
  • Anoniem

    Ik heb hem vroeger ook gehad, maar bij mij prikte hij wel aan mijn ogen, ik heb ook best wel een gevoelige huid, maar dat is dan wel de reden dat ik hem ook niet goed vond!

    18 augustus 2013 at 09:36 Beantwoorden

Laat een reactie achter