NIVEA lanceert de eerste make-up remover voor onder de douche

Geplaatst door
Je make-up verwijderen is een absolute must, zowel ’s ochtends als ’s avonds. NIVEA innoveert en lanceert nu een make-up remover voor onder de douche! Een innovatief product dat je dagelijks beautyritueel helemaal verandert.

ENKELE CIJFERS…
 
– 45% van de Belgische vrouwen gebruikt regelmatig make-up
 
– 58% wast vaak haar gezicht gewoon met water
 
– 46% van de vrouwen die make-up gebruiken vindt panda eyes heel vervelend
 
NO MORE PANDA EYES!
 
Even de spiegel checken wanneer je uit de douche komt: hello panda eyes! Vanaf nu is dit helemaal verleden tijd. NIVEA lanceert de eerste Onder de Douche Make-up Remover en zorgt daarbij voor een revolutie in het cleansing segment.
 
De NIVEA Onder de Douche Make-up Remover combineert een waterachtige gel (hydrogel) met een lipidegel (oleogel). Dankzij deze innoverende textuur hoef je geen wattenschijfje meer te gebruiken, zelfs niet voor je ogen, ongeacht het type make-up je gebruikt (gewoon of waterproof).
 
EEN SLIM EN EFFICIËNT PRODUCT
 
De NIVEA Onder de Douche Make-up Remover verwijdert onzuiverheden en make-up (waaronder mascara) in alle zachtheid. Met dit product is bovendien een nieuw beautyritueel geboren: je brengt de Make-Up Remover onder de douche al masserend aan op je gelaat, beginnend bij de oogleden en contouren en zo verder naar de rest van je gezicht. Afspoelen en klaar, en dat in een mum van tijd! Je huid is zo helemaal fris en zacht wanneer je uit de douche stapt.
 
Deze Make-Up Remover reinigt grondig en in alle zachtheid de huid rond de ogen en het gelaat, en is bovendien aangepast aan de fragiele oogcontouren. Het beschermt eveneens de hydrolipide film van de huid.
 
NIEUW BEAUTYRITUEEL
 
NIVEA Onder de Douche Make-up Remover is heel eenvoudig in gebruik:
 
– Je brengt het product onder de douche met je vingertoppen aan op je oogleden en contouren, in cirkelvormige bewegingen.
 
– Daarna masseer je het product in op de rest van het gezicht, om de overige sporen van make-up te verwijderen.
 
– Spoel daarna je ogen en gezicht af met lauwwarm water…en geniet van je douche. De huid is perfect gereinigd en voelt fris en zacht aan. Bye bye panda eyes!
 
TWEE FORMULES VOOR VERSCHILLENDE HUIDTYPES
 
De nieuwe NIVEA Onder de Douche Make-up Remover bestaat in 2 verschillende formules:
 
– Voor de normale tot gemengde huid, een formule op basis van Vitamine E, een gekende antioxidant
 
– Voor de droge en gevoelige huid, een formule verrijkt met Amandelolie, voor extra hydratatie.
 
NIVEA Onder de Douche Make-up Remover: € 4.99 (aanbevolen verkoopprijs)
 
Persbericht
 
Veel liefs,
Vanessa xxx

11 reacties

  1. Ow…dit is handig! Ik hou ervan om onder de douche mijn gezicht ook schoon te maken! Dit is echt een leuk nieuwtje, die wil ik kopen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *