to top

TIP: Beauté et vogue autumn box t.w.v. € 412

Afgelopen woensdag kreeg ik een mailtje van Beauté et Vogue dat de ‘Moments of ME’ Autumn box beschikbaar is. Deze beautybox bevat 20 fullsize producten van make-up tot skincare waarmee je jezelf deze herfst kunt verzorgen, verwennen en gewoon even op kan laden. De box bevat producten van Clay and Glow, Peter Thomas Roth, de viral heatless curls set van Invisibobble en nog veel meer. De waarde is maar liefst € 412 en je betaalt slechts € 89,50 voor de box. Kortom: een deal die ik niet aan mijn neus voorbij kon laten gaan. En die deal deel ik ook graag met jou! Twijfel je nog om de Beauté et Vogue Autumn box te bestellen? Of ben je gewoon benieuwd naar de inhoud? Hieronder geef ik alvast een sneak peek van wat je zoal kunt verwachten. Kijk mee!

Inhoud Beauté et Vogue Autumn box

Teeez Riot Neutral Eye Palette: € 46

Cetaphil Daily Facial Cleanser: € 11,95

Cetaphil hydraterende crème: € 22,95

Queen Tarzi The Royal Brow Gel Clear – € 20,99

Sparkle Plant-based Pads: € 5,30

Lee Stafford Volumising Mousse: € 12

Flânerie Retexturising Rice Mask Moisturiser: € 64

Invisibobble Heatless Curls Set Oasis Violet Spa: € 14,95

Therme Forest Flower Meditation Showergel: € 9,99

Lee Stafford Grow Strong & Long Stimulating Scalp Serum: € 17,95

Peter Thomas Roth Rose Stem Cell Gelmask: € 29

B.Tan Gimme The Glow Down Facial Tan Mist: € 12,99

Clay and Glow BHA/AHA Exfoliant: € 29,95

Bio-Oil Huidverzorgingsolie: € 13,99

Zarqa Serum Hydraboost: € 23,49

Honeybalm Honey Lip Scrub: € 11,99

Avant Ultra-Calming Cica Eye Rejuvenating Pads: € 14

Adopt Terre de Vanille Eau de Parfum: € 9,99 (verschillende geuren, het is een verrassing welke geur je krijgt)

Gosh Catchy Eye Mascara: € 11

Kaya Armbandje ‘Layered Beauty’ Stainless Steel: € 29,90

Wat vind ik van de Beauté et Vogue Autumn Box?

Over de waarde van de box kan ik kort zijn: die ligt sowieso veel hoger dan de € 89,50 die je ervoor betaald. Wat dat betreft is deze Beauté et Vogue beautybox een geweldige deal. Echter is het natuurlijk aan jou om te beslissen of je alle producten ook echt gebruikt. Mochten er enkele producten tussen zitten die je niet fijn vindt, dan kan je er altijd iemand anders een plezier mee doen. Maar stel dat bijvoorbeeld de helft van de producten niets voor jou is, dan is deze box wellicht niet zo interessant.

Als ik voor mezelf spreek, dan ga ik de meeste producten zelf gebruiken dus voor mij is het sowieso een goede aankoop. Waar ik het meest blij mee ben, is de Teeez Riot Neutral Eyeshadow Palette. Wat een prachtige kleurtjes voor het najaar! Vrijwel alle producten zijn nieuw voor mij dus ik ben heel benieuwd om alles te testen. De maandverbanden hadden voor mij niet in de box moeten zitten, al zal ik ze natuurlijk wel gebruiken. Ook de tan mist geef ik aan iemand anders want ik ben niet zo handig met zulke producten. Wat ik jammer vind, is dat er twee producten van Cetaphil en twee producten van Lee Stafford in de box zitten. Iets meer variatie qua merken zou fijn geweest zijn.

In het algemeen vind ik het een leuke box met voldoende afwisseling. Het is een mooie box om jezelf cadeau te doen, maar ook zeker als cadeau voor iemand anders. Met de feestdagen in het vooruitzicht is dit zeker een mooi cadeau om onder de kerstboom te leggen.

Je kunt de Beauté et Vogue Autumn box hier kopen voor € 89,50. Handig om te weten: deze beautybox is zonder abonnement dus je zit nergens aan vast. Ieder seizoen brengt Beauté et Vogue een nieuwe box uit. Je kiest zelf wanneer je een box koopt.

Wat vind jij van deze inhoud? Heb je zelf al eens een Beauté et Vogue box besteld?

Veel liefs,
Vanessa xxx

  • Mama

    Best wel een koopje,vind ik.De maandverbanden heb ik reeds lang niet meer nodig,zou inderdaad beter een ander artikel zijn .🙂

    26 september 2025 at 14:26 Beantwoorden
  • Petra

    Oeh die palette is inderdaad heel mooi!

    26 september 2025 at 19:50 Beantwoorden

Laat een reactie achter